fbpx

Ціни

Чистка каталізатора від 2500 грн
Чистка сажового фільтра від 2500 грн
Зняття / встановлення каталізатора / фільтр сажі від 2500 грн
Скидання помилок ЕБУ 250 грн

Каталітичний нейтралізатор є одним з найважливіших компонентів автомобіля, так як він контролює шкідливі викиди. «Каталізатор» – це речовина, яка викликає хімічну реакцію. Каталітичний нейтралізатор використовує цей принцип, оскільки використовує речовини для очищення шкідливих газів з двигуна перед тим, як вони вийдуть з вихлопної труби. Він виглядає як глушник вихлопу, тільки більш тонкий і менше за розмірами. На сучасних автомобілях система зазвичай розташовується поруч з двигуном, тому вони швидше розігріваються.

Коли необхідна чистка каталізатора

Всередині металевого корпусу зазвичай знаходяться два керамічних блока, що складаються з тисяч мікростільникових каналів. Поверхні блоків покриті дорогоцінними металами, такими як платина, паладій і родій. Оскільки каталізатор розташований поруч із двигуном, вони нагріваються і викликають хімічну реакцію, яка розщеплює токсичні гази і перетворює їх в вуглекислий газ і водяну пару перед викидом в атмосферу.

Хоча вони зазвичай мають тривалий термін служби, каталітичні нейтралізатори все ще потребують періодичної перевірки на наявність внутрішніх і зовнішніх пошкоджень.

У яких випадках потрібно чистка каталізатора:

 • Згодом вуглецеві відкладення можуть накопичуватися всередині, а це може привести до засмічення;
 • Датчик, який контролює рівень кисню у вихлопній системі, є ще одним компонентом, який може працювати зі збоями;
 • Інші проблеми включають перегрів, забруднення або фізичне пошкодження. Забруднюючі речовини можуть включати масло і охолоджуючу рідину, що проникають в двигун. Перегрів викликається надмірною кількістю незгорілого палива, що потрапляє в нейтралізатор через неправильне запалювання свічки або негерметичного випускного клапана.

Якщо потік вихлопних газів ускладнений, в двигун може потрапити менше повітря, тому автомобіль працює не так ефективно, як слід.

Способи і засоби очищення каталізатора

Серед симптомів несправного каталітичного нейтралізатора – погіршення роботи двигуна, зменшене прискорення, темний дим з вихлопу, запах сірки або тухлих яєць від вихлопу, надлишкове тепло під автомобілем. Промивання каталізатора передбачає професійну очистку вихлопних газів на СТО або самостійне чищення спеціалізованим миючим засобом для паливної системи. Наліт на механізмі погіршує загальну роботу, і від нього потрібно позбутися. Після заміни свічок запалювання наступним кроком буде використання пляшки очищувача каталітичного нейтралізатора для видалення накопиченого в вихлопних газах вуглецю. Очищувач видаляє вуглецеві відкладення в двигуні і вихлопній системі. Але цей метод доступний тільки тим автолюбителям, які впевнені в своїх знаннях і силах.

Почистити каталізатор в Padre вигідно

Професійно почистити каталізатор готові співробітники київського СТО Padre. Компанія розташовується по вулиці Тепловозна, 22. Результатом послуги є чистий каталізатор і поліпшення загальної роботи автомобіля. Дія процедури помітна відразу після очищення від нальоту. Потрібно мати на увазі, що каталізатори можуть бути дуже дорогими через вміст дорогоцінних металів, використовуваних для їх виробництва. Щоб уникнути проблем з каталітичною системою, в першу чергу, рекомендується використовувати паливо преміум-класу

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити чистку каталізатора?

  Рекомендуємо проводити чистку каталізатора кожні 50 тисяч км пробігу. Якщо ж Ви помітили, що знизилася потужність двигуна, зросла витрата палива – одна з причин може полягати в каталізаторі. Рекомендуємо відвідати наше СТО для діагностики та усунення проблеми.

 • Як часто треба проводити чистку сажового фільтру?

  Очищення сажового фільтру рекомендується робити раз в 50-60 тисяч км пробігу. Симптоми забитого фільтру схожі з каталізатором – падіння тяги, погіршення динаміки – аж до переходу автомобіля в «аварійний режим».

 • Скільки часу займає чистка каталізатора і сажового фільтру?

  Час на очистку каталізатора або сажового фільтру – близько 1-3 годин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!