fbpx

Ціни

Чистка форсунок від 650 грн
Чистка дросельної заслінки от 150 грн

Паливні форсунки впорскують або розпилюють паливо в двигун внутрішнього згоряння в надзвичайно точних кількостях. Інжектори складаються з електричної котушки і форсунки, через яку паливо прямує в камеру згоряння. Пошкодження одного або декількох компонентів призведе до того, що двигун автомобіля не зможе працювати так, як він повинен. При виявленні проблеми потрібна оперативна промивка інжектора.

Як дізнатися, що необхідна промивка інжектора

Поширеними симптомами, що сигналізують, що відбулося забруднення системи, і їй потрібно промивання, є витік палива, що супроводжує пошкодження форсунки, зменшення прискорення двигуна при постійному навантаженні, збільшена витрата пального.

Також чистка форсунок потрібно, якщо:

 • Прискорення відбувається нерівномірно;
 • Двигун працює проблемно на холостому ходу (чутні нерегулярні шуми при роботі, так як двигун не тримає постійні оберти);
 • Автомобіль глохне.
 • На більш високих швидкостях помітне зниження продуктивності. Автомобіль буде мати меншу потужність і буде досить повільно розганятися до більш високих швидкостей.

Зниження продуктивності і якості водіння – це не просто неприємності, це червоні прапорці для більш серйозних проблем, які можуть виникнути в паливній системі і двигуні. Очистка паливних форсунок є важливою частиною регулярного технічного обслуговування, але про неї легко забути. Підтримувати чистоту паливних форсунок набагато простіше і дешевше, ніж їх обслуговувати, коли вони стають проблемою. Профілактика передбачає використання якісного очисника паливної системи. Це присадки, спеціально призначені для очищення паливних форсунок і супутніх компонентів в одному засобі.

Як часто необхідно чистити форсунки

Для забезпечення оптимальної продуктивності паливні форсунки рекомендується очищати через кожні 30 тисяч км або при виявленні зниження продуктивності. Для ускладнених випадків засмічення або забруднення інжектора потрібно чистка інжектора на станції техобслуговування. В основному, є два методи очищення: чистка на автомобілі і на стенді. Чистка на автомобілі дешевше і швидше, але не така ретельна, як на стенді. Крім того, перший варіант не впливає на зовнішні відкладення паливних форсунок. Професіонали СТО використовують спеціальні системи очищення під тиском для агресивного видалення стійких відкладень.

Довірте промивку форсунок автосервісу Padre

Промивання форсунок проводиться якісно і оперативно співробітниками компанії Padre. СТО знаходиться на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Чистий інжектор має вирішальне значення для правильної роботи двигуна. Ряд поширених проблем з паливними форсунками усувається за допомогою чищення або заміни витратних матеріалів. Але в разі розтріскування або поломки паливної форсунки заміна необхідна, і це може бути дорого. Avtopadre пропонує вигідні ціни на послуги і гарантований результат. Більше інформації можна дізнатися за контактними номерами компанії: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити чистку форсунок?

  Дана процедура не має регламентного періоду. Прискорити необхідність даного обслуговування може використання неякісного палива. Згодом в каналах форсунок осідають важкі фракції палива, тим самим зменшуючи переріз і пропускну здатність. Однак, як правило, засмічення форсунок не відбувається раптово, а триває тривалий час. За цей час Ви, поступово звикаючи до роботи двигуна, можете і не помітити зниження динаміки, або збільшення витрати палива. Тому рекомендуємо проводити чистку форсунок раз в 50-60 тисяч км пробігу.

 • Які симптоми забитих форсунок?

  На необхідність чистки форсунок можуть вказувати такі симптоми:

  • ускладнений запуск двигуна
  • нерівномірна робота двигуна, ривки в русі
  • плаваючі оберти
  • погіршення динаміки
  • зниження потужності двигуна
  • підвищена витрата палива
  • з’явився дим і різкий запах у вихлопі
 • Скільки часу займає чистка форсунок?

  Залежно від рівня забруднення і розташування форсунок, в середньому чистка займає від 2 годин і більше.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)




×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!