fbpx

Ціни

діагностика двигуна 250 грн
Комп'ютерна діагностика 250 грн
Замір компресії (1ціліндр) від 100грн

Сучасні автомобілі мають багато різних датчиків, які контролюють роботу всіх систем двигуна. Загоряння індикатора на панелі приладів при працюючому двигуні («check engine» або «service engine soon»), свідчить про збої в роботі одної або декількох систем. В деяких випадках транспортний засіб може перейти в «аварійний режим», який, як правило, супроводжується суттєвим зниженням потужності двигуна. Точна комп’ютерна діагностика двигуна – це перший крок до правильного ремонту.

Коли варто проводити діагностику двигуна

Деякі із симптомів, які говорять про необхідність ремонту системи управління двигуном, паливом і системою запалювання автомобіля, включають:

 • проблемний або важкий старт;
 • збільшення споживання палива;
 • втрата потужності і повільне прискорення;
 • переривчаста робота або несподівана зупинка двигуна.

Багато проблем з працездатністю мотора можуть бути пов’язані з пошкодженим датчиком, що видає діагностичний код несправності. Діагностика двигуна (дизельного  або бензинового) дозволить технічному фахівцю отримати необхідну інформацію для складання подальшого плану ремонтних робіт.

Етапи діагностики двигуна

Діагностика швидко виявляє проблеми з системою управління двигуном транспортного засобу, паливною системою і запалюванням. За допомогою сканера діагностичні коди несправностей (DTC) передаються з бортового комп’ютера. Однак вони насправді не «діагностують» проблему автомобіля, а тільки ведуть техніка в правильному напрямку.

Етапи перевірки та виявлення неполадок:

 • проводиться збір інформації про збої;
 • фахівці намагаються відтворити несправність;
 • проводиться повне сканування модулів управління на автомобілі;
 • перевіряються будь-які дані в реальному часі, до яких потрібен доступ;
 • складається план тестування для всіх можливих причин.

Спеціалізоване діагностичне обладнання дозволяє оцінювати загальні характеристики автомобіля, визначаючи ранні індикатори майбутніх несправностей.

Чому варто звернутися в Padre

Фахівці сервісу Padre, який знаходиться в Києві за адресою: вулиця Тепловозна, 22 (Лівий берег), використовують вузькоспеціалізовані сканери та комп’ютерні програми для точного виявлення несправності. Обслуговування та діагностика двигуна автомобіля виконуються в той же день для більшості видів ремонту і ТО. Діагностика двигуна і регулярні настройки можуть продовжити термін служби автомобіля і поліпшити стан механізму. Ми навчаємо технічних фахівців і використовуємо спеціалізоване обладнання, щоб забезпечити точну діагностику автомобіля в розумні терміни. Це дозволяє знизити ціну послуги, завдяки тому, що не доводиться замінювати непотрібні деталі. Якщо автомобіль працює неефективно, зв’яжіться з нами в Padre сьогодні, щоб скористатися якісним сервісом по діагностиці автомобілів. Записатися на діагностику можна за контактними телефонами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити діагностику двигуна?

  Як такої періодичності діагностики двигуна не існує. Сучасні автомобілі оснащені ЕБУ (електронний блок управління), який має функцію діагностики. У разі несправності на панелі приладів висвічується лампа “Check Engine” (перевір двигун). Більш старі автомобілі часто не оснащені ЕБУ і контрольною лампою, і часто діагностуються власниками по звуку роботи двигуна. Але далеко не всі проблеми з мотором можна почути по його роботі. Тому якщо у Вас загорілася лампа “Check Engine”, з’явилися сторонні шуми і звуки в роботі двигуна, мотор перестав «тягнути» як раніше або збільшився витрата масла – рекомендуємо відвідати наше СТО для діагностики та усунення проблем.

 • Звичайна і комп'ютерна діагностика, в чому різниця?

  Комп’ютерна діагностика двигуна допомагає досить швидко і точно встановити несправність. При підключенні діагностичного обладнання до ЕБУ автомобіля майстер отримує інформацію про помилки в роботі двигуна, з точним списком проблемних вузлів. Також комп’ютерна діагностика може бути корисною при покупці б/в автомобіля – з її допомогою можна дізнатися, чи скручувався пробіг. Звичайна діагностика являє собою, перш за все, візуальний огляд ДВС і може виявити несправності, що не покаже комп’ютер. Наприклад, течі масла через сальники або прокладки, зношеність опор двигуна, ременів ГРМ і навісного обладнання, і т.д.

 • Скільки часу займає діагностика двигуна?

  Кожен випадок діагностики – індивідуальний, тому важко спрогнозувати точний час даної процедури. Як правило, діагностика не займає більше 1 години, але в деяких «важких» випадках може знадобитися кілька годин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!