fbpx

Ціни

Діагностика ходової частини 250 грн
Перевірка розвал-сходження 200 грн

Шасі є нижньою рамою автомобіля. Тут знаходяться ходова частина, двигун, трансмісія, карданний вал, диференціал. Ходова частина включає в себе раму, блок мостів, передню і задню підвіски коліс, безпосередньо колеса і шини. Відповідно, саме цей механізм безпосередньо відповідає за рух транспортного засобу. Чим частіше експлуатується автомобіль, тим регулярніше і ретельніше повинна проводитися перевірка ходової. Приблизне число, яке необхідно тримати в голові – 25-30 тисяч км. Також необхідно збільшити кількість діагностичних процедур в залежності від віку авто (раз на рік до 3-х років експлуатації, раз в півроку після 3-х).

Що включає в себе діагностика ходової

Тривала і інтенсивна експлуатація транспортного засобу зношує ходову частину. Несправності можуть вести до створення аварійної ситуації, і тоді може знадобитися вже капітальний ремонт автомобіля. Навантаження на елементи ходової системи виявляється навіть тоді, коли транспортний засіб стоїть. Пошкодження стають явними при наявності сторонніх шумів і звуків під час їзди.

Діагностика ходової частини включає в себе наступні перевірки:

 • огляд стану кульових опор;
 • огляд амортизаторів, підшипників ступиць;
 • огляд зносу гальмівних колодок і дисків;
 • перевірку герметичності гальмівної системи і гідросистеми;
 • огляд стану деталей рульового механізму, приводних валів, хрестовин карданного валу;
 • перевірка гумових деталей підвіски, тиску в шинах і самих шин;
 • огляд стану вихлопної системи.

Обов’язково проводиться огляд днища кузова на предмет корозії і можливих механічних пошкоджень, а також визначення стану вузлів і агрегатів і пошук підтікання рідин. Правильно проведена діагностика виявляє приховані несправності і дозволяє розібратися з першопричиною.

Навіщо потрібна діагностика ходової автомобіля

Комп’ютерна діагностика ходової потрібна в тих випадках, коли збільшився гальмівний шлях і люфт керма, чути стукіт в рульовій рейці, з’явився гул при русі і хрускіт в колесах на поворотах. Також може вібрувати або провалюватися педаль гальма, що є найбільш небезпечним на дорозі. Всі ці неполадки піддають ризику водія і пасажирів транспортного засобу. Під час діагностичних робіт проводиться огляд і тестування кожної деталі на спеціальному обладнанні, а після – аналіз отриманих результатів. Будь-який автомобіль рано чи пізно зазнає впливу вибоїн і дорожніх ям. Може знадобитися заміна підшипників, сальників, важелів, амортизаторів, кульових опор, сайлентблоків, рульових тяг і наконечників, кардана рульового вала, а також подушок кріплення двигуна. Важливо під час їзди звертати увагу на будь-які сторонні шуми, вібрації і звуки. Якщо помітні явні відхилення від стандартної поведінки транспортного засобу – це привід звернутися за професійною допомогою.

Замовити діагностику ходової частини авто в автосервісі Padre – вигідно

Діагностика ходової може бути проведена кваліфікованими співробітниками компанії Padre. Це дуже відповідальна процедура, яка допоможе виявити дефекти, що безпосередньо впливають на безпеку водіння. На підставі діагностичної карти буде підготовлений план робіт і проведено підрахунок вартості послуг. Ціна комп’ютерної діагностики автомобіля починається від 250 грн. Вартість комплексних послуг визначається індивідуально. СТО знаходиться на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Фіксований прайс можна подивитися на сайті або уточнити у менеджерів компанії за контактним номером: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00. Рекомендується також не використовувати агресивні стилі водіння після відновлення працездатності автомобіля і вчасно виконувати діагностику основних вузлів.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити діагностику ходової?

  Ми рекомендуємо проводити діагностику ходової частини автомобіля через кожних 10 тисяч км пробігу. Цю процедуру зручно поєднувати з заміною масла в двигуні. Навіть, якщо Ви не чуєте сторонніх звуків від роботи підвіски, своєчасна діагностика може виявити проблему на ранній стадії, тим самим заощадивши Вам час і гроші в майбутньому. Якщо ж Ви чуєте сторонні звуки від ходової частини, автомобіль змінив характер їзди або є нарікання на роботу гальмівної системи – наполегливо рекомендуємо відвідати наше СТО для діагностики та усунення проблем.

 • Що входить в діагностику ходової частини?

  Дана процедура включає в себе не тільки діагностику підвіски автомобіля, але і огляд гальмівної системи. Перевіряються гальмівні диски і колодки, проводиться огляд гальмівних трубок на наявність підтікання, перевіряється рівень гальмівної рідини. По підвісці перевіряються всі вузли – амортизатори і пружини, кульові опори, важелі, сайлентблоки і т.д. Також ми проводимо візуальний огляд вихлопної системи.

 • Скільки часу займає діагностика ходової?

  Як правило, діагностика ходової частини займає 30-40 хвилин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!