fbpx

Ціни

Діагностика двигуна 250 грн
Комп'ютерна діагностика 250 грн
Замір компресії (1 циліндр) от 100 грн
Діагностика ходової частини 250 грн
Перевірка ЛКП кузова авто 350 грн

Комп’ютеризація стала сьогодні одним з найвигідніших технологічних досягнень для споживачів і автотехніки. Спеціалізоване ПЗ для діагностики автомобіля вказує на проблеми швидко і точно завдяки вбудованим процесорам, мікросхемам і датчикам. Автодіагностика являє собою пошук несправностей і моніторинг стану систем і механізмів автомобіля. Для цього використовується спеціалізоване діагностичне обладнання, що зчитує дані бортової системи транспортного засобу.

Коли необхідна діагностика авто

Коли датчики автомобіля виявляють помилку в одній, або в декількох системах, повідомлення, відоме як «код несправності», запускається і зберігається у внутрішньому комп’ютері транспортного засобу. Часто ці коди несправностей призводять до того, що контрольна лампа двигуна або інші індикатори на приладовій панелі спалахують, щоб повідомити водія про те, що виявлена несправність.

Комп’ютерна діагностика авто дозволяє отримати дані про загальний стан механізмів, агрегатів, вузлів і деталей транспортного засобу. Діагностичні перевірки допомагають виявити пошкодження двигуна, трансмісії, вихлопної системи, гальм та інших основних компонентів транспортного засобу. Також виявляються проблеми з роботою паливної форсунки, якістю повітряного потоку і охолоджуючої рідини, котушок запалювання і дросельної заслінки.

Кожному водієві рекомендується проходити діагностичний тест автомобіля принаймні раз на рік. Він допомагає виявити незначні проблеми, яких може бути не видно або не можна почути. Сьогодні діагностичне обладнання може виявити несправності на ранніх стадіях, перш ніж авто повністю зламається.

Комплексна комп’ютерна діагностика автомобіля

Регулярна діагностика допоможе виявити проблеми з машиною до того, як вони вимагатимуть комплексного і дорогого ремонту. Тестування – це корисна проедура, коли купується старий автомобіль. Залежно від того, який сканер використовує майстер, він зможе визначити причину проблеми, тільки глянувши на різні коди, які відображаються в діагностичному інструменті. Вартість діагностичного тесту може сильно відрізнятися в залежності від моделі автомобіля, марки і року.

Діагностика авто має включає в себе наступні процеси:

 • перевірку системи зарядки і пуску;
 • перевірку системи запалювання;
 • перевірку двигуна (в тому числі, за допомогою комп’ютера);
 • перевірку стану всіх вузлів і агрегатів;
 • перевірку системи кондиціонера і пічки.

Співробітники СТО проводять як комплексні діагностичні роботи, так і перевіряють працездатність окремих вузлів і систем. Повний діагностичний тест автомобіля займає кілька хвилин. Механіку, однак, знадобиться час, щоб розібратися, якщо з’явилися коди помилок.

Переваги автодіагностики в Києві на СТО Padre

Точна комп’ютерна діагностика проводиться в автосервісі Padre. СТО знаходиться на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. На додаток до експертних діагностичним випробувань компанія також пропонує різноманітність послуг і ремонту складових автомобіля. Після прибуття автовласника технік почне тестування системи за допомогою спеціального комп’ютерного сканера. Як тільки він визначить, які коди відповідальні за проблему, то зможе з’ясувати причину проблеми і запропонувати подальший план дії. Автодіагностика на СТО Padre проводиться якісно і професійно завдяки кваліфікованому штату співробітників. Клієнтів також приємно здивують ціни на пропоновані послуги.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Чи можу я замовити тільки перевірку ЛФП?

  Так, таку послугу можна замовити окремо. Варто відзначити, що дану процедуру варто здійснювати в першу чергу. Кузов автомобіля – найдорожча його частина, а кузовний ремонт не входить в число бюджетних. Якщо кузов автомобіля був сильно пошкоджений, неякісно відремонтований або має істотну корозію, цілком ймовірно, діагностувати інші вузли не має сенсу, і від покупки такого авто варто відмовитися.

 • У чому сенс комплексної діагностики?

  Комплексна діагностика включає в себе повний спектр робіт з визначення технічного стану автомобіля. Послуга розподілена на етапи і після виконання будь-якого з них – може бути припинена. Наприклад, автомобіль успішно пройшов тест ЛФП, але має серйозні проблеми з двигуном або коробкою. Дуже часто покупець відмовляється від покупки такого автомобіля і проводити діагностику ходової частини не має сенсу. У такому випадку послуга буде коштувати дешевше повного комплексу. У разі проходження повної діагностики – Ви отримаєте знижку на комплекс робіт.

 • Скільки часу займає діагностика двигуна?

  Комплексна діагностика в середньому займає близько 2 годин роботи.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!