fbpx

Ціни

Заміна паливного фільтра от 150 грн
Заміна повітряного фільтра от 50 грн
Заміна фільтра салону от 100 грн

Фільтри виконують важливі завдання в різних частинах автомобіля. Вони розташовані в стратегічно важливих місцях і виступають в якості першої лінії захисту від потенційно шкідливих часток. Своєчасна заміна фільтрів автомобіля – це безпека роботи транспортного засобу і комфорт водіння.

Навіщо потрібно міняти фільтри в авто

Неправильний догляд та несвоєчасна заміна фільтрів може призвести до неприємних, а іноді і шкідливих наслідків для власника автомобіля і пасажирів. Коли один з фільтрів засмічений, це може викликати проблеми і вплинути на ефективність роботи автомобіля. Автовласники можуть помітити втрату потужності двигуна, задимленість вихлопу, збільшення «апетиту» автомобіля або навіть несправність двигуна.

Види фільтрів

Сучасний автомобіль оснащується чотирма основними фільтрами: салонним, масляним, паливним і повітряним. Функцією всіх їх є фільтрація: пилу та забруднюючих речовин у повітрі, домішок в паливі або бруду в моторному маслі.

Паливний

Паливний фільтр знаходиться або під капотом, або за заднім колесом біля бензобака. Він запобігає засміченню паливної системи, а саме паливопроводу і форсунок. В результаті несвоєчасної заміни ці вузли досить швидко забруднюються, особливо якщо автомобіль активно експлуатується. Заміна паливного фільтра проходить відповідно до регламенту пробігу автомобіля, або строком експлуатації (що наступить швидше). Ігнорування процедури може привести до безлічі проблем, таких як передчасний знос двигуна, погана робота на дорозі і, можливо, навіть поломка.

Повітряний

Автомобільний повітряний фільтр знаходиться в повітряній камері або на конусі забору холодного повітря, щоб фільтрувати частки бруду з повітря, що надходить у двигун. Заміна повітряного фільтра проста: технік витягне елемент з механізму і замінить його новою деталлю.

Фільтр салону

Повітряний фільтр салону спеціально розроблений для фільтрації повітря, який водій і пасажири вдихають всередині автомобіля. Він фільтрує пилок і пил з повітря, що поступає, очищаючи салон, що особливо важливо для тих, хто страждає на алергію. Заміна салонного фільтра повинна проводитися регулярно, якщо водії часто їздять по брудних дорогах або в сильно забруднених районах або містах.

Що несе за собою несвоєчасна заміна

Графік заміни визначається тим, як власник управляє автомобілем, загальним пробігом між обслуговуванням і специфікаціями виробника транспортного засобу. Якщо деталі не будуть замінені вчасно, то перестануть працювати належним чином, і в підсумку це може негативно вплинути на експлуатаційні характеристики автомобіля.

Вибирайте автосервіс Padre

Процедура заміни витратних автомобільних деталей повинна проводитися системно. Якісний сервіс за розумними цінами власники транспортних засобів можуть отримати в компанії Padre. СТО розташовується на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Додаткову інформацію можна отримати за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба міняти фільтри?

  Автовиробники регламентують заміну фільтрів наступним чином: масляний фільтр – кожні 10-15 тисяч км (змінюється при заміні масла в двигуні), паливний фільтр, повітряний фільтр, фільтр салону – до 30 тисяч км. У слідстві не самого якісного палива, пильних доріг і важких умов експлуатації ми рекомендуємо проводити заміну всіх фільтрів кожні 10-15 тисяч км (при заміні моторного масла).

 • У мене встановлено ГБО. Чи треба міняти так часто паливний фільтр?

  Дійсно, якщо на автомобілі встановлено ГБО – міняти паливний фільтр можна рідше, оскільки автомобіль їздить на газу, а на бензині працює невеликий відрізок часу. Однак власникам автомобілів з ГБО необхідно частіше міняти повітряний фільтр, так як це обладнання чутливе до якості повітря. В даному випадку рекомендуємо міняти повітряний фільтр не рідше 10 тисяч км.

 • Скільки часу займає заміна фільтрів?

  Заміна фільтрів не є складною роботою, тому процедура займає не більше 1 години.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!