fbpx

Ціни

Заміна передніх гальмівних колодок от 300 грн
Заміна задніх гальмівних колодок от 300 грн
Заміна задніх гальмівних колодок (барабан) от 550 грн
Заміна передніх гальмівних дисків + колодок от 700 грн
Заміна задніх гальмівних дисків + колодок от 700 грн
Заміна гальмівних шлангів от 250 грн
Заміна гальмівного циліндра от 200 грн

Працююча гальмівна система незамінна, якщо водій хоче бути впевненим, що автомобіль швидко зменшить швидкість на дорозі або зробить своєчасну зупинку. Тому заміна гальмівних колодок і дисків може бути виконана тільки з достатнім досвідом.

Компоненти систем розташовані безпосередньо за кожним колесом, а в деяких транспортних засобах мало місця для маневру. Оскільки колеса рухаються під дощем, снігом і іншим сміттям, деталі гальм, такі як супорти, також зазвичай іржавіють, що ускладнює їх обслуговування.

Ознаки несправності гальмівної системи

Перевірку рекомендується проводити двічі на рік, і краще за все поєднувати її зі зміною коліс для нового сезону, коли можна уважно вивчити гальма.

Ознаки ушкодження:

 • нерівномірність зносу колодок або дисків;
 • несправність гальма стоянки;
 • обрив кабелю датчика зносу;
 • витік або низький рівень гальмівної рідини;
 • скрипи, шуми і вібрації під час роботи системи.

Сучасні системи складні, і хоча заміна колодок і дисків є досить простим процесом, він може піти не так, якщо ви не впевнені в тому, що робите.

Як часто проводиться заміна гальмівних колодок

Всі компоненти гальмівного механізму завжди слід замінювати попарно, щоб уникнути маневрування автомобіля в разі гальмування. Тобто, якщо потрібна заміна задніх гальмівних колодок, то можливо варто подумати про те, щоб була проведена також заміна передніх гальмівних колодок. Перед встановленням рекомендується очистити монтажні поверхні утримувача спеціальним мастилом. Це сприяє кращій мобільності деталі і запобігає небажаному тертю компонентів. При встановленні нових колодок не обов’язково замінювати інші частини системи. Після розбирання рекомендується ретельне очищення для правильного функціонування гальм.

Як часто міняти гальмівні диски

Диски слід замінити, коли товщина диска досягає мінімально допустимої. Це вимір чітко вигравірувано на зовнішньої периферії дискового ротора. Зношені гальмівні диски будуть негативно впливати на ефективність гальмування автомобіля.

Ознаки зносу:

 • вібрація гальм;
 • тріщини;
 • руйнування дисків;
 • товщина дисків менша мінімальної.

Все це може привести до серйозного пошкодження колодок, дисків і решти частини гальмівної системи автомобіля. У цьому випадку потрібна заміна гальмівних дисків. Обидва гальмівних диска на одній осі слід замінювати одночасно.

Заміна гальмівних дисків в Padre

Діагностика, а також заміна деталей системи можуть бути проведені в автосервісі Padre. Компанія надає широкий і якісний сервіс в Києві. СТО розташовується по вулиці Тепловозній, 22 (Лівий берег). Ціна колодок, дисків, супортів і інших деталей сильно варіюється в залежності від марки та моделі. Своєчасна заміна дуже важлива для безпеки дорожнього руху. Більше інформації клієнти можуть отримати за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити заміну гальмівних колодок і дисків?

  Термін служби гальмівних дисків і колодок безпосередньо залежить від стилю їзди водія і місця пересування автомобіля. Любителі динамічної їзди, міські жителі можуть міняти колодки і раз в 30 тисяч км пробігу. Тоді як спокійні водії та «мешканці» трас можуть похвалитися та 50-тисячним пробігом. Важливо періодично перевіряти залишок фрикційних накладок гальмівних колодок і стан гальмівних дисків. Ці та всі інші пункти, які стосуються гальмівної системи, рекомендуємо перевіряти, скориставшись послугою «Діагностика ходової частини», при кожній заміні масла в двигуні.

 • Чим загрожує несвоєчасна заміна колодок і дисків?

  Перш за все – гальмівна система одна з найважливіших частин активної безпеки автомобіля, тому неприпустимо їздити з несправностями гальм. Несвоєчасна заміна гальмівних колодок може привести до відшарування фрикційних накладок, що в кращому випадку призведе в виходу зі строю гальмівного диску. У гіршому випадку можливе заклинювання колеса з подальшими наслідками. За станом гальмівних дисків теж необхідно уважно стежити, так як поведений диск, як мінімум, призведе до нерівномірного зносу колодок і биттю керма.

 • Скільки часу займає заміна дисків і колодок?

  Заміна гальмівних колодок не є складною процедурою і займає близько 20-30 хвилин. Заміна гальмівних дисків потребують трохи більше часу і може зайняти близько 1 години роботи.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!