fbpx

Ціни

Заміна гальмівної рідини от 450 грн

Гальмівна рідина створює тиск в системі, коли водій натискає на педаль гальма, на гальма на колесах автомобіля. Згодом вона втрачає свою ефективність, оскільки поглинає вологу. Як тільки вона забруднена водою, то може випаруватися під час гальмувань або привести до іржі. Якщо залишити це без контролю, в кінцевому підсумку все може призвести до відмови гальм.

Чому гальмівна рідина вимагає своєчасної заміни

Гальмівна рідина дуже гігроскопічна, що означає, що вона поглинає воду. Це знижує температуру кипіння і вводить вологу в компоненти гальмівної системи. При більш низькій температурі кипіння тепло, що виділяється при нормальному гальмуванні, може привести до кипіння, що, в свою чергу, призведе до втрати гальмівного тиску або повної відмови гальм. Волога викликає корозію внутрішніх компонентів гальмівної системи і вимагає заміни раніше, ніж очікувалося.

Як проводиться повна заміна гальмівної рідини:

 • Автомобіль розміщується на підйомнику, щоб забезпечити доступ до гальмівної системи.
 • Стара рідина з головного циліндра зливається.
 • Свіжий якісний розчин правильного типу поміщається в систему за допомогою шланга.
 • Нова рідина прокачується або «промивається» через систему, повністю замінюючи стару.

Інші вузли гальмівної системи перевіряються на наявність ознак пошкодження або зносу, на які необхідно звернути увагу.

Перевірка гальмівної рідини

Гальмівна рідина повинна бути майже прозорою з жовтуватим відтінком. У міру експлуатації його зовнішній вигляд буде змінюватися.

3 швидких і простих кроки для перевірки:

 

 1. Знайдіть бачок на головному циліндрі під капотом. Якщо ви не знаєте, де це знаходиться, ви можете подивитися в книжці-інструкції до автомобілю.
 2. Зовні резервуара ви повинні побачити відмітки «мінімум» і «максимум». Перевірте гальмівну рідину по цих лініях. Якщо вона знаходиться поруч з мінімальної лінією, ви повинні запланувати заміну або обслуговування гальм.
 3. Перевірте колір. Якщо ви бачите, що він схожий на масло, необхідна промивка.

Заміна гальмівної рідини вимагає професійного підходу, тому рекомендується звернутися за допомогою на СТО, щоб не ремонтувати потім всю систему.

Властивості якісної гальмівної рідини

Це гідравлічна рідина, яка допомагає при русі педалі гальма. Крім того, вона змащує систему, а також запобігає корозії. Більшість виробників транспортних засобів рекомендують повну заміну не рідше одного разу на два роки, щоб запобігти відмові системи.

Вибирайте автосервіс в Києві Padre

Заміна гальмівної рідини без прокачування може бути проведена в автосервісі Padre, який знаходиться на Лівому березі за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Поміняти можна також і інші рідини в автомобілі за вигідними цінами. Вартість регулярної заміни рідини дуже низька в порівнянні з заміною всієї системи. Більше інформації клієнти можуть отримати за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба міняти гальмівну рідину?

  Періодичність заміни гальмівної рідини – до 40 тисяч км пробігу або 3 роки (що настане раніше). Але також цей термін залежить від стилю водіння і місця «проживання» автомобіля – при активному водінні, частих пересуваннях в горах або буксируванні причепів, гальмівну рідину необхідно міняти частіше. Гальмівна рідина гігроскопічна (поглинає вологу з повітря), тому з часом втрачає свої властивості, що може привести до її перегріву і закипання.

 • Що робити, якщо я не знаю коли замінювалася гальмівна рідина?

  Якщо Ви не знаєте, або не впевнені коли замінювалася гальмівна рідина в автомобілі – звертайтеся до нас на СТО. В арсеналі нашого обладнання є спеціальний тестер, який дозволяє визначити кількість вологи в гальмівній рідині. Не економте на гальмівній системі – це Ваша безпека!

 • Скільки часу займає заміна гальмівної рідини?

  Заміна гальмівної рідини займає близько 1 години, оскільки необхідно провести прокачування системи.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!