fbpx

Ціни

Заміна масла в МКПП 350 грн
Заміна масла в АКПП от 650 грн
Заміна масла та філтрів в АКПП от 850 грн

Обслуговування трансмісії і заміна мастила допомагає продовжити термін служби коробки передач. Так забезпечується стійкість до забруднення і утворення осаду, знижується ризик передчасної відмови коробки передач та зносу пластин зчеплення.

В автоматичній трансмісії виділяється більше тепла, тому на мастило впливає не тільки тертя, а і висока температура, через що комплект присадок починає з часом втрачати свої властивості. В механічній коробці передач проблема не стільки в температурі рідини, скільки в її забрудненні. Це забруднення відбувається з часом у міру зносу синхронізаторів, підшипників та інших деталей. Утворені металеві частинки потім спливають в мастилі.

Як відбувається заміна масла в коробці передач

Для професійного механіка буде досить просто подивитися на колір і консистенцію зношеного масла, щоб оцінити стан трансмісії.

Заміна масла в коробці передач проходить наступним чином:

 • якщо в транспортному засобі є зливний отвір, під ним ставиться піддон. Якщо немає, піддон поміщають під всю коробку передач в зборі;
 • всій рідини дають стекти в піддон;
 • знімаються і замінюються стара прокладка і фільтр (при повній заміні);
 • оглядається піддон коробки передач на наявність будь-яких маленьких шматочків металу. Якщо присутні великі фрагменти, механізми можуть бути дуже зношені і потребують заміни;
 • встановлюються нова прокладка і фільтр, потім піддон прикручується до автомобіля.

Масло повинно мати відповідні параметри (в’язкість, допуски), адаптовані до конкретного автомобіля.

Коли варто міняти масло в коробці

Заміна мастила в коробці необхідна, якщо автовласники помітили будь-які проблеми з перемиканням передач, з-під автомобіля доноситься звук гуркоту (але він не рухається), якщо транспортний засіб зривається з передачі або не рухається при натисканні на педаль акселератора. Це значущі причини, щоб поміняти рідину.

Проблеми, викликані недостатнім рівнем або низькою якістю трансмісійного масла:

 • перемикання передач стало складніше;
 • аномальна вібрація від коробки передач;
 • гул, скрегіт в коробці передач
 • пошкодження коробки передач.

Рекомендований інтервал: кожні 60000 км або 3 роки експлуатації (що буде раніше).

Переваги заміни масла в автосервісі Padre

Поміняти масло в коробці АКПП і МКПП можна на СТО Padre, що знаходиться на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Ми надаємо першокласне технічне обслуговування для всіх типів транспортних засобів. Записатися на заміну масляної рідини можна за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто потрібно міняти масло в коробці передач?

  Досить часто автовиробники не регламентують заміну масла в коробці передач, або ж вказують, що масло розраховане на весь термін служби автомобіля. Якщо в книзі-інструкції до автомобіля вказано регламент заміни – рекомендуємо дотримуватися його. Якщо не вказано, рекомендуємо міняти масло в механічній коробці передач – раз в 40-60 тисяч км. і раз в 60-90 тисяч км. в автоматичній коробці передач.

 • Яке масло треба заливати в коробку? Чи підійде звичайне моторне масло?

  Ні, для коробок передач необхідно використовувати зовсім інший клас мастил – трансмісійні масла. Вони відрізняються від моторних олив рядом особливостей, наприклад, в’язкістю. Це пов’язано з різним принципом роботи моторних і трансмісійних масел. Також слід уточнити, що в продажу є як масла для МКПП, так і для АКПП. Якщо ж Ви не хочете самостійно шукати інформацію – зверніться до нас, і ми підберемо необхідне масло під коробку передач Вашого автомобіля.

 • Скільки часу займає заміна масла коробки передач?

  У разі заміни масла в механічній коробці передач – близько 1 години. При заміні в АКПП – від 2 до 3 годин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!