fbpx

Ціни

Заміна мастила в двигуні от 200 грн
Зняття і установка захисту ДВС 50 грн

Масло необхідно для ефективної роботи двигуна. Воно зменшує тертя і знос, змащує металеві елементи, утворює ущільнення між поршнями, кільцями і стінками циліндрів, допомагаючи охолоджувати деталі двигуна. Без очищаючої дії мастила накопичення вуглецю і лаку буде токсичним для мотору.

Для чого потрібна заміна масла в двигуні

Заміна мастила в двигуні автомобіля є важливою частиною рекомендованого заводським графіком технічного обслуговування. Потрібно не тільки стежити за тим, щоб рівень масла не доходив до критичного, але і своєчасно міняти його на СТО. Погане мастило також збільшує навантаження на двигун, що може привести до надлишкового нагрівання. Підвищення температури погано позначається на роботі механізму.

Коли необхідно міняти мастило

Періодичність заміни залежить від виробника автомобіля і конкретної моделі. Найкраще дотримуватися графіка регулярного технічного обслуговування, щоб не давати деталям зношуватися. Як правило, рекомендація для заміни – не більше року і 10-15 тисяч кілометрів пробігу.

Що впливає на термін служби моторного масла

Правильний догляд за рідинами і фільтрами не тільки підвищить ефективність, але і значно збільшить тривалість роботи автомобіля.

На термін служби рідини впливають:

 • короткі поїздки, особливо в морозну погоду;
 • часті зупинки (експлуатація автомобіля в містах з заторами);
 • експлуатація авто в екстремальних умовах (місця з підвищеним вмістом пилу або з спекотними погодними умовами);
 • двигуни з турбонагнітачами найбільш чутливі до якості масла;
 • буксирування.

Все це сприяє забрудненню мастила водою, паливом, брудом, надмірно виділеними газами, агресивними кислото утворюючими агентами, окисленням масла, осадом, проблемами летючості і зміни в’язкості, передчасним виходом з ладу пакету присадок і безліччю інших проблем, які всі мають тенденцію скорочувати необхідний інтервал, коли потрібна заміна масла.

Етапи робіт по заміні мастила

Послуга включає заміну в двигуні автомобіля відпрацьованого масла і масляного фільтра. При необхідності можливе промивання двигуна спеціальною оливою.
Зверніться в автосервіс Padre

Фахівці Padre з техобслуговування використовують рідину найвищої якості, яка поліпшить експлуатаційні характеристики і термін служби автомобіля. Експрес заміна масла проводиться в Києві за адресою: вулиця Тепловозна, 22 (Лівий берег). Більше інформації можна дізнатися за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба міняти масло в двигуні?

  Періодичність заміни мастила в двигуні – 10-15 тисяч км або 1 рік (що настане раніше). Ми рекомендуємо міняти масло не рідше 10 тисяч км пробігу

 • Яке мастило потрібно заливати?

  Для кожного двигуна існують «допуски» – технічні характеристики масел, які визначає автовиробник. Як правило, вони написані в книжці-інструкції до автомобіля. Якщо ж Ви не хочете самостійно шукати інформацію – зверніться до нас і ми підберемо необхідну оливу під Ваш автомобіль

 • Скільки часу займає заміна масла?

  Заміна масла і масляного фільтра займає близько 30 хвилин. Якщо ж автомобіль обладнаний захистом ДВЗ – процедура триває від 35-40 хвилин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!