fbpx

Ціни

Заміна охолоджуючої рідини от 450 грн

Основні функції системи охолодження двигуна – відведення тепла від двигуна і підтримання правильної робочої температури. Система виконує це шляхом циркуляції антифризу / охолоджуючої рідини навколо компонентів, де виділяється тепло, і перенесенням його на охолоджуваний радіатор.

Антикорозійні і мастильні властивості охолоджуючої рідини двигуна з часом руйнуються, що призводить до утворення іржі, корозії і появі відкладень. Це може привести до перегріву, пошкодження двигуна і дорогого ремонту системи охолодження в майбутньому.

Як зрозуміти, що варто міняти охолоджуючу рідину

Заміна антифризу необхідна, якщо двигун став помітно нагріватися або виробляє шиплячий звук. Якщо рівень охолоджувальної рідини падає нижче, ніж повинен бути, то з’явиться індикатор «низький рівень охолоджувальної рідини» на панелі приладів автомобіля. Про можливий витік рідини може сигналізувати солодкуватий запах від двигуна. Деякі охолоджуючі рідини містять хімічну речовину під назвою «етиленгліколь», яке при горінні може викликати солодкуватий запах.

Заміна антифризу в автомобілі

При оновленні антифризу важливо використовувати якісний продукт, оскільки низькоякісні рідини починають кипіти швидше при більш низьких температурах.

Заміна охолоджуючої рідини включає в себе:

 • візуальну перевірку радіатора і шлангів радіатора на герметичність;
 • відкачування старого антифризу / охолоджуючої рідини і заправку системи охолодження відповідним типом і кількістю антифризу / охолоджуючої рідини.

Для максимальної ефективності рекомендується перевіряти систему один раз на рік (24000 км) і промивати кожні 2 роки (48000 км) або по мірі необхідності.

Промивання охолоджуючої системи

Промивання і наповнення системи охолодження забезпечать постійну ефективну роботу автомобіля. Це планове технічне обслуговування також видалить кислоту або надлишок бруду і сміття, які можуть пошкодити водяний насос системи охолодження (помпу) або засмітити шланги радіатора. Нова охолоджуюча рідина допомагає двигуну автомобіля працювати при більш низьких температурах. Заміна тосолу і промивка системи допоможуть уникнути такої проблеми, як дуже швидкий перегрів двигуна.

Заміна охолоджуючої рідини в автосервісі Padre

Техобслуговування в Києві можна пройти в компанії Padre. СТО розташовується на вулиці Тепловозна, 22 (Лівий берег). Повна заміна антифризу і чистка проводяться за доступними цінами. Щоб своєчасно замінити охолоджуючу рідину, зв’яжіться з консультантами за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити заміну охолоджуючої рідини?

  Регламент заміни охолоджуючої рідини 40-60 тисяч км пробігу або 2-3 роки (що настане раніше). Навіть якщо рідина не змінила свій колір і залишається досить чистою, але вийшов термін – необхідно рідину змінити. Охолоджуюча рідина з часом втрачає свої властивості, що може привести до утворення корозії в системі охолодження.

 • Як підібрати охолоджуючу рідину?

  Для кожного двигуна автовиробники вказують рекомендований клас охолоджуючої рідини. Серед антифризів існують такі класи – G11, G12, G13. Також на нашому ринку присутня охолоджуюча рідина під назвою «Тосол» – по суті це той же антифриз, але вітчизняного виробництва. Якщо Ви не хочете вивчати питання підбору антифризу або не впевнені в класі залитої рідини – зверніться до нас на СТО і ми допоможемо з підбором і заміною антифризу.

 • Скільки часу займає заміна антифризу?

  Заміна охолоджуючої рідини в середньому займає близько 1 години. Якщо буде потрібно промивка системи охолодження – часу буде потрібно більше, в залежності від ступеня забруднення.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!