fbpx

Ціни

Заміна комплекта ГРМ від 950 грн

Кожному двигуну внутрішнього згоряння необхідний ремінь ГРМ, який відповідає за синхронізацію клапанів двигуна. Виготовлений з зубчастої гуми, він натягнутий через шківи, ​​які поєднують розподільні вали з колінчастим валом. Оскільки розподільні вали обертаються на половині швидкості колінчастого вала, ремінь синхронізує їх положення, забезпечуючи відкривання і закривання клапанів двигуна в потрібний час. Якщо залишити без нагляду розтягнутий, зношений або пошкоджений ремінь ГРМ, двигун в кінцевому підсумку вийде з ладу.

Коли необхідна заміна ременя ГРМ

Графік, за яким проходить заміна грм і зубчастого ременя залежить від марки і моделі конкретного автомобіля і може бути знайдений в рекомендаціях виробника.

Ремонт грм потрібен, якщо помічені такі ознаки:

 • ознаки зносу, розривів або тріщин;
 • сторонні звуки від ременів;
 • складність запуску машини;
 • вібрація двигуна;
 • холостий хід, через який вся машина тремтить;
 • перегрів автомобіля;
 • втрата потужності двигуна.

Для правильного функціонування ремінь ГРМ повинен бути належним чином натягнутий. Вільні ремені часто є причиною багатьох проблем з двигуном. Тому важливо знати, коли потрібно замінити або замовити перевірку і регулювання ременя.

Процес заміни ременя ГРМ

Техніки можуть швидко і легко підтвердити діагноз несправних ременів ГРМ, перш ніж змінювати їх. Діагностичний процес також виявляє будь-які інші проблеми, що сприяють появі симптомів. Встановлення нового ременя ГРМ – складна робота, яка не може бути виконана без використання спеціальних інструментів.

Заміна ГРМ в автосервісі Padre

СТО Padre пропонує різноманітні послуги з ТО і ремонту транспортних засобів, приділяючи особливу увагу оперативному обслуговуванню в будь-який день. Станція розташовується на Лівому березі Києва за адресою: вул. Тепловозна, 22. Заміна ременя грм – це також чудова можливість для досвідченого фахівця перевірити стан всіх деталей в моторному відсіку на наявність ознак зносу, що дає можливість усунути будь-які незначні проблеми, перш ніж вони можуть перетворитися в серйозні. Також може проводитися регулювання ременя грм. Більше інформації можна знайти за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити заміну ГРМ?

  Першу заміну комплекту ГРМ необхідно провести до 90 тисяч км пробігу. Наступні заміни проводять при пробігу до 60 тисяч км. Вкрай не рекомендуємо перевищувати регламентні терміни заміни ГРМ, оскільки це може привести до обриву ременя і капітального ремонту двигуна.

 • Що входить в комплект ГРМ?

  У комплект ГРМ входять ремінь (ланцюг) ГРМ, натяжні ролики і помпа (водяний насос). При першій заміні необхідно замінити всі перераховані вище компоненти. Далі можлива заміна помпи через раз (необхідно оцінювати стан при кожній заміні ГРМ). Не варто економити при купівлі комплекту ГРМ – стан цього вузла критично важливий!

 • Скільки часу займає заміна комплекту ГРМ?

  Незалежно від автомобіля процедура заміни комплекту ГРМ досить складна і трудомістка. Це пов’язано з необхідністю зняття декількох елементів і установки нових з виставленням по мітках. Слід виділити для заміни комплекту ГРМ близько 3-4 годин.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!