fbpx

Ціни

Заміна рідини ГУР від 450 грн

Зазвичай рідина ГУР замінюється, коли вона забруднена частинками і водою в системі з недостатньою кількістю фільтрів або коли вона експлуатувалася при високих температурах протягом тривалих періодів часу. Рекомендується регулярно перевіряти бачок рідини гідропідсилювача автомобіля, щоб переконатися в його правильному рівні і в тому, щоб бачок не протікає. При проблемах з рідиною погіршується робота системи управління, і кермувати стає складніше. До того ж, підвищується знос рульової рейки.

Коли замінюється мастило в гідропідсилювачі

Ось три основні речі, які руйнують гідравлічну рідину: забруднення, нагрів або погіршення характеристик з часом. Забруднення рідини може призвести до утворення відкладень в системі, що в майбутньому негативно вплине на робочі характеристики рейки. Тепло прискорює окислювальну деградацію, що негативно впливає на характеристики самої рідини (зміна кольору, лакування, поява запаху гарі) . Деякі умови які не так очевидні, – це підвищена в’язкість, підвищене піноутворення і затримка повітря.

Заміна рідини гідропідсилювача керма, а також контроль її рівня допоможе захистити насос і інші компоненти ГУР, такі як шланги, поршні і клапани, зберігаючи автомобіль і бюджет.

Особливості вибору рідини ГУР

Є кілька способів дізнатися, який різновид рідини ви повинні використовувати для свого автомобіля. По-перше, перевірте кришку наливної горловини, оскільки виробники зазвичай вказують, яка рідина там повинна використовуватися. Якщо тип рідини для гідропідсилювача керма не вказано на кришці, ви зможете знайти її в керівництві по експлуатації автомобіля. Деякі автомобілі використовують трансмісійну рідину ATF, в той час як інші (як правило, більш нові моделі) використовують синтетичну.

Як виконується заміна масла ГУР

Кожен автомобіліст і його стиль водіння різні, тому ця рідина забруднюється з різною швидкістю. Підсилювач керма і рідина для гідропідсилювача керма не завжди перевіряються під час регулярних планових профілактичних робіт.

Заміна масла гідропідсилювача проводиться наступним чином:

 • фахівець автосервісу зливає старе масло в ємність;
 • очищає систему гідропідсилювача керма, видаляючи бруд і забруднення, тобто, проводить промивку;
 • замінює стару рідину нової.

Заміна масла в гідропідсилювачі допомагає забезпечити належний захист і змащування компонентів гідропідсилювача керма. Якщо у вас виникають проблеми з рульовим керуванням або ви чуєте гул при повороті рульового колеса, можливо, прийшов час відвідати автосервіс. Заливати масло ГУР повинен фахівець.

Заміна рідини в гідропідсилювачі на СТО Padre

Заміна масла гур – це популярна послуга в автосервісі Padre, яку фахівці компанії виконують професійно і оперативно. СТО розташовується на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. Для забезпечення безпеки і терміну служби вашого автомобіля переконайтеся, що обслуговування рульового управління з підсилювачем є частиною вашого звичайного графіку технічного обслуговування. Заміна рідини гур проводиться з індивідуальною періодичністю, яка залежить від марки транспортного засобу. Більше інформації можна знайти за контактними номерами: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити заміну рідини ГУР?

  Рекомендується міняти рідину гідропідсилювача керма кожні 2-3 роки або до 60 тисяч км пробігу (що настане раніше). Існує думка, що дана рідина не вимагає заміни і дуже часто автомобілісти їздять до появи характерного звуку в рульовій рейці. Рідина Гура як і інші рідини в автомобілі має свій ресурс і втрачає з часом свої характеристики, що може привести до дорогого ремонту рульової рейки.

 • Як крім пробігу зрозуміти, що настав час замінити рідину Гура?

  Перш за все необхідно стежити за рівнем рідини в бачку. Не допускайте падіння рівня нижче мінімальної позначки. Також оцінити стан рідини гідропідсилювача керма можна візуально – якщо рідина не прозора, змінила свій колір або має домішки, необхідно відвідати СТО та замінити її.

 • Скільки часу займає заміна рідини Гура?

  Процедура заміни рідини гідропідсилювача керма займає близько 1 години.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!