fbpx

Ціни

Заміна свічок запалювання (1 свіча) від 100 грн

Свічка запалювання запалює суміш повітря і палива, виробляючи енергію, яка приводить в рух двигун автомобіля. Через функції, які виконують свічки, вони мають тенденцію руйнуватися через іскру, яка проходить між електродами. З часом погіршуються характеристики деталей, і продовження експлуатації може призвести до потенційної втрати потужності і збільшення витрати палива. Тоді обов’язково потрібна перевірка свічок запалювання на СТО.

Що станеться, якщо не міняти свічки запалювання

Свічки запалювання розраховані на тривалий час, але в кінцевому підсумку перегорають при частому використанні. Несправна або згоріла витратна деталь не зможе запалити бензин в камері згоряння, що призведе до поганої роботи двигуна. Після падіння потужності власники можуть також зіткнутися з підвищеною витратою палива.

Коли необхідна заміна свічок

Свічки запалювання бувають різних типів і різновидів, деякі з яких спеціально розроблені для автомобілів, що працюють на газу. Але всі вони роблять одне і те ж, тобто створюють іскру, щоб запалити паливо. Підвищення температури двигуна впливає на деталі. Коли вони пошкоджуються вуглецем або корозією, їх експлуатаційні якості стають низькими.

Заміна свічок запалювання потрібно, якщо:

 • двигун глохне або відмовляється запускатися;
 • працюють не всі циліндри (двигун троїть);
 • збільшена витрата палива;
 • погіршилася динаміка і зменшилась потужність двигуна.

Послуги по заміні свічок запалювання включають перевірку свічок запалювання та інших компонентів на предмет правильного згоряння палива. Перед тим, як змінювати деталі на нові, фахівці проведуть діагностику і перевірять стан. Можливо, буде потрібно тільки чистка свічок запалювання.

Заміна свічок в автосервісі Padre

Заміна свічок, виконується в Padre відповідно до рекомендацій виробника, допомагає забезпечити оптимальну продуктивність. СТО розташовується на Лівому березі Києва за адресою: вулиця Тепловозна, 22. До фахівців варто звернутися тому, що встановлення вимагає різної величини моменту затягування, яка вимірюється в одиницях сили. Професійні співробітники СТО виконають чистку або заміну свічок швидко і за вигідною вартостю. Замовити послугу можна за номером: (073) 023-03-00 або (097) 023-00-00.

Чому нас рекомендують

Ми виконуємо повний спектр робіт по ремонту і діагностиці автомобілів в Києві. Ми допоможемо Вам з будь-якою проблемою – від заміни мастила до капітального ремонту двигуна. Діагностуємо і усуваємо будь-які поломки на автомобілях іноземного та вітчизняного виробництва.

 • 10 боксів з новітнім обладнанням і 7-ю підйомниками
 • Співробітники – професіонали з більш ніж 10-річним досвідом роботи
 • Виконуємо весь спектр робіт по ремонту, обслуговування та діагностики
 • Запчастини в наявності і під замовлення
 • Працюємо з фізичними та юридичними особами
Популярні питання
 • Як часто треба проводити заміну свічок запалювання?

  Залежно від типу свічок інтервал заміни може істотно відрізнятися – від 30 тисяч км пробігу (звичайні свічки запалювання) до 100 тисяч км (свічки з платиновим або іридієвим покриттям). Двигуни, обладнані ГБО, вимагають заміни свічок ще частіше – 10-20 тисяч км пробігу.

 • Як зрозуміти, що свічки пора міняти? Як підібрати свічки запалювання?

  Якщо двигун почав «троїти» або «плавають» оберти, то в першу чергу необхідно перевірити свічки запалювання. Свічки можна оцінити і візуально, хоча це не дасть 100% гарантії працездатності, оскільки не все можна побачити. Найчастіше свічки важкодоступні для викручування і, здавалося б, проста процедура може перетворитися на кошмар. Тому рекомендуємо звернутися до нас на СТО, де наші майстри швидко зможуть вирішити всі проблеми. Також якщо Ви не знаєте маркування необхідних свічок запалювання, ми зможемо підібрати їх по Vin-коду або каталогу. Не варто купувати «навмання», оскільки дві, здавалося б, однакові на вигляд свічки, можуть мати абсолютно різні характеристики – краплинне число, зазор і матеріал електродів.

 • Скільки часу займає заміна свічок запалювання?

  В середньому процедура заміни свічок займає близько 60 хвилин. У випадку з «важкодоступними» свічками або пошкодженою різьбою свічкових колодязів, часу може знадобитися більше.

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!